SENKO ARCHITECTS 2018-2019  ©  ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ. ЛЮБОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОНТЕНТА ЭТОГО САЙТА ТРЕБУЕТ СПЕЦИАЛЬНОГО  РАЗРЕШЕНИЯ АВТОРА.

  • Pinterest - черный круг
  • Instagram - черный круг

SENKO

Ми прагнемо створювати простори стійкі до плину часу. Вони повинні давати відчуття безтурботності та спокою, теплоти та доброзичливості.

Щоб досягти такого результату, ми наповнюємо їх простими формами і натуральними матеріалами. Дерево, камінь, скло, бетон. Кожен з цих матеріалів надає свій особливий акцентний характер простору. Спокійні, натуральні землисті відтінки тільки нюансную підкреслюють нашу філософію. Тактильні відчуття, продумане сценарне освітлення, кожна деталь в нашому інтер'єрі говорить про чесність та витончену простоту.

Перш за все ми думаємо про контекст і призначення об'єкта. Головне - функція, ергономіка, комфорт та зручність використання. Ми ретельно підбираємо форму для кожної функції, прописуємо сценарії і складаємо програми для кожного об'єкта.

Наш досвід дозволяє знайти баланс між технічною, функціональної та естетичної складовими Вашого простору.

Ми хочемо дати можливість кожній людині в будь-якій точці світу зробити свій простір  унікальним і комфортним. Тому ми розробили ефективну схему дистанційної роботи.