006-01.jpg

ID_15 VastuHouse

тип проекту: реальне проектування

тип нерухомості: приватний будинок

рік: 2019-2020

локація : с.Козин, Україна

метраж: 550 м2

Проект приватного будинку, виконаний в американській класиці зі східними мотивами, шинуазрі і всілякими стилістичними елементами, для нас став викликом та причиною розширення меж, що не тільки ми мінімалізмом об'єднані:)

У цьому проекті немає складних інженерних завдань і рішень. Все в рамках стандартного житлового об'єкта, але сам дизайн вийшов складний і цікавий в розрізі створення особливої ​​естетики, тактильності матеріалів і любові до всього незвичайного з боку замовників.

Ключовим моментом при розробці, як самого будинку так і інтер'єру, було дотримання правил філософії Васту. У двох словах, Васту - це ведичні знання з організації вашого будинку в гармонії з законами Природи. При дотриманні певних вимог, згідно з цим вченням, в будинок буде надходити тільки позитивна енергія, яка буде благотворно впливати на життя власників.

В архітектурі проекту це відобразилось на пропорціях планів і фасадів, зонуванні приміщень та їх функціональному призначенню відповідно до сторін світу. У дизайні це вплинуло на розміщення меблів, сантехніки та колірних рішень в кожній кімнаті.

Але як кажуть самі замовники: найголовніше правило Васту - ніякого безладдя в будинку. Але це працює, навіть якщо ви зовсім і не вірите в Васту.

027-02.jpg