SENKO ARCHITECTS 2018-2019  ©  ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ. ЛЮБОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОНТЕНТА ЭТОГО САЙТА ТРЕБУЕТ СПЕЦИАЛЬНОГО  РАЗРЕШЕНИЯ АВТОРА.

  • Pinterest - черный круг
  • Instagram - черный круг

SENKO

ID_10 ANNA

тип проекту: реальне проектування

тип нерухомості: квартира

місце: м Варна, Болгарія

рік реалізації: 2018

метраж: 75м2

Замовники - молода пара без дітей, які хотіли отримати максимально великий простір вітальні і спальні - відкритий, мінімалістський, без зайвих деталей.

Спочатку планування представляло з себе нагромадження перегородок, які ділили простір на маленькі приміщення і через усю квартиру тягнувся темний коридор. Деякі з перегородок виявилися не несучіми , їх вдалося знести, і в результаті вийшли логічно спроектовані приміщення: передпокій, кухня-вітальня, спальня з гардеробною та ванна кімната.

Відправною точкою став мальовничий вид з вікон на море; природа тендітно заповнила усі приміщення. Колірна гамма і геометрія простору навіюють спокій і не відволікають від споглядання пейзажу за вікнами.

Для створення враження вільного і не загромадженого простору, усі шафи зроблені вбудованими. Робочий простір кухні закривається висувними кухонними фасадами; уся кухонна та побутова техніка вбудована в шафи. 

Як результат, в квартирі з'явилася легкість, відокремленість, пустота, що підкреслює внутрішню витонченість.