SENKO ARCHITECTS 2018-2019  ©  ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ. ЛЮБОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОНТЕНТА ЭТОГО САЙТА ТРЕБУЕТ СПЕЦИАЛЬНОГО  РАЗРЕШЕНИЯ АВТОРА.

  • Pinterest - черный круг
  • Instagram - черный круг

SENKO

ID_09 PAVLOVSKY

тип проекту:  реальне проектування

тип нерухомості: квартира

рік реалізації: 2018-2019

метраж: 120 м2

Ця дворівнева квартира знаходиться в ЖК Павловський Квартал, в самому серці Харкова з прекрасними панорамними видами з вікон.

Головним завданням було розробити максимально функціональний, сучасний і безпечний простір для молодої сім'ї з 2 дітьми.

Робота над проектом була розпочата ще під час будівництва будинку, що дало більш виграшні можливості, наприклад як, перепланування квартири і зведення перегородок самою будівельною компанією, вибір розташування вікон в місцях зручних для проекту та інше.

 

Дизайн інтер'єру сповнений спокійних фарб і фактур, при цьому побудований на контрастах. Велику роль в проекті грає добре підібраний текстиль на всіх поверхнях. Всілякі відтінки зеленого, бежевого, сірого і білого дають відчуття спокою і простору. Разроблені різні сценарії освітлення роблять простор квартири затишними в будь-який час доби. А автоматизовані системи кондиціонування, опалення, вентиляції та освітлення роблять життя комфортнішим.