Ми починаємо з розмови...

Ми віримо в якість життя. Для кожного ці слова можуть нести зовсім різний сенс, але для це є - Ваш простір, який робить  з ваших щоденних ритуалів  маленьке свято.

Ми прагнемо створювати простори, які стійкі до плину часу. Притримуючись позиції timeless нам важливо дивитись в суть речей та процесів, дивитись всередину Особистості, для якої ми творемо.

Творчість. Ми віримо, що Творчість - це більше, ніж бути іншим. Творчість - це вміти з'єднати непоєднане.

Співпраця. Ми віримо, що найкращі результати - це коли Ви є частиною процесу.

Автентичність. Ми віримо, що автентичність - це те, що всередині Вас. Це не те, як воно виглядає, а те, як воно відчувається.

 

......і найголовніше, весь процес роботи над проектом ми ведемо так, щоб для Замовника це було веселою пригодою і для нас чіткою вивіреною структурою.

 

Kaтерина Сенько

засновниця, архітекторка

20010919-Studio Session-411-2m.jpg
 

Клієнти

 

 

Дизайн інтер'єру

Перед початком роботи над Вашим простором, нам потрібно з Вами познайомитись  трошки ближче та почути всі Ваші побажання щодо дизайну, функціонального наповнення, бюджетів та строків. Після узгодженя всіх умов нашої з вами співпраці  та підписання договору ми починаємо роботу.

Робота над проектом розділена на п'ять етапів:

 1. Обміри;

2. Розробка планувального рішення;

3. Розробка дизайну;

4. Розробка робочих креслень;

5. Розробка відомостей оздоблювальних матеріалів, меблів, світла, декора, сантехніки.

ціна від 23$/м2

Авторський нагляд

Ми намагаємося розробити креслення так, щоб у замовників чи будівельників не виникало питань, але якщо під час будівництва виникають питання - ми завжди поруч! 

Ми стаємо буфером між Вами та будівельниками, і перш за все, представляємо Ваші інтереси.

Авторський нагляд спрямован на контроль за відповідністю до затвердженого проекту при будівельному процесі, вирішенню питань, перевипуску робочої документації. 

ціна від 1200 $

Комплектація

На цьому етапі ми підбираємо та узгоджуємо всі оздоблювальні матеріали, текстиль, меблі та інше. Контролюємо закупівлю та поставку, складаємо графіки поставок, даємо рекомендації щодо постачальників та беремо участь у прийомці.